قوانین

فروشگاه و رستوران آنلاین سی ماسک ،

در حال انتقال به بانک ... processing...
processing...

قوانین

10 مرداد 1398 | 11:16
قوانین

 

 

قوانین استفاده از خدمات داروخانه آنلاین دکترحکیم الهی

 

- استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی و اطلاعاتی از قبیل شماره موبایل متعلق به فرد و آدرس معتبر افراد به منظور ثبت‌نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات نامناسب در نام کاربری، حساب كاربر حذف خواهد شد.

- مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام‌خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

- مسئولیت عدم حضور کاربر در آدرس مشخص شده برای تحویل بسته های ارسالی بر عهده کاربر میباشد.

- هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی، انتقال مطالب و ساختار سایت به هر صورت بدون اجازه داروخانه آنلاین دکترحکیم الهی ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

- پس از ثبت سفارش توسط شما، همکاران ما اقدام به آماده نمودن و تهیه سفارش شما خواهند نمود لذا درصورتی که به هر نحو قصد لغو سفارشی را دارید این کار باید سریعا (زیر 1 ساعت) از طریق تماس تلفنی با شماره های  ذکر شده درون سایت صورت بگیرد. در غیر اینصورت به دلیل امکان تهیه محصول و ارسال آن امکان لغو وجود ندارد.

- در صورت پرداخت آنلاین و لغو سفارش (از سمت مشتری یا از سمت داروخانه)، حداقل زمان برای بازگشت هزینه ارسالی 48 ساعت در روزهای کاری به همان شماره حساب واریزی خواهد بود.

- زمان ارسال سفارشات و آماده شدن آن ها، بسته به تعداد سفارش شما ، حجم کاری و … متفاوت است. لذا در هنگام انتخاب محصول به ایم مورد توجه فرمایید و زمان کاری آماده سازی را مد نظر قرار دهید. چنانچه قصد  پیگیری وضعیت سفارش خود را دارید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

 

با آرزوی بهترین ها برای شما مشتری گرامی

مدیریت سایت داروخانه دکترحکیم الهی


کلیه حقوق سایت Hakim24.ir متعلق به داروخانه آنلاین دکتر حکیم الهی بوده و محفوظ می‌باشد.